Fiber Patchkabel SC/UPC to SC/UPC Armored 2 meter (bl-bl)

SC/PC to SC/PC Simplex, 3.0mm, Singlemode Patch Cable, 2 meter.

Meer details

Nieuw product

Toevoegen aan vergelijking

 
Meer informatie

Geschikt voor het aansluiten van een Modem/Media converter op een FTU met SC/PC aansluiting. Kabel specificaties zijn SC/PC to SC/PC Simplex, 3.0mm, Singlemode Patch Cable. Lengte: 2 meter.

6 andere producten in dezelfde categorie:

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...

Offerte aanvragen voor Fiber Patchkabel SC/UPC to SC/UPC Armored 2 meter (bl-bl)

Vul a.u.b. het onderstaande formulier in om een offerte aan te vragen voor Fiber Patchkabel SC/UPC to SC/UPC Armored 2 meter (bl-bl).

Vergelijk 0