Fiber Patchkabel SC/UPC to SC/APC Armored 2 meter (bl/gr)

SC/APC to SC/PC Simplex, 3.0mm, Singlemode Patch kabel, 2 meter

Meer details

Nieuw product

Toevoegen aan vergelijking

 
Meer informatie

Geschikt voor het aansluiten van een Modem/Media converter op een FTU met SC/APC aansluiting. Kabel specificaties zijn SC/APC to SC/PC Simplex, 3.0mm, Armored, Singlemode Patch Kabel. Lengte: 2 meter.

6 andere producten in dezelfde categorie:

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...

Offerte aanvragen voor Fiber Patchkabel SC/UPC to SC/APC Armored 2 meter (bl/gr)

Vul a.u.b. het onderstaande formulier in om een offerte aan te vragen voor Fiber Patchkabel SC/UPC to SC/APC Armored 2 meter (bl/gr).

Vergelijk 0