APC adapter

SC/APC simplex singlemode glasvezel adapter

Meer details

Nieuw product

Toevoegen aan vergelijking

 
Meer informatie

Deze SC/APC simplex singlemode glasvezel adapter (koppelstuk) verbindt 2 SC/PC patch kabels met elkaar.

4 andere producten in dezelfde categorie:

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...

Offerte aanvragen voor APC adapter

Vul a.u.b. het onderstaande formulier in om een offerte aan te vragen voor APC adapter.

Vergelijk 0